• מדוע ילדים כה אוהבים הומאופתיה?

  הנה מכתב מקסים שקיבלתי לא מזמן מערן,אבא של יוראי המתוק שהגיע לטפל בנוזלים באוזניים ,ירידה בשמיעה ובעיות נשימה:

  שלום נועה,
  רציתי להודות לך על הטיפול המסור והמוצלח ביוראי!
  לאחר מספר חודשים קטן הבעיה נפתרה לחלוטין ולנו ולו יש הקלה רבה!
  המפגשים והתקשורת איתך היו נעימים וחלקים וגילית סבלנות רבה ואהדה רבה ליוראי ולנו
  יוראי ממש אהב לבוא אלייך ולדבר איתך בפגישות ולשחק בכל המשחקים החמודים שיש לך שם. יוראי גם החשיב את דעתך כאשר אמרתי לו ש"נועה אמרה" (-: והבין שזה חשוב
  לקחת את הרמדי ואף הזכיר לנו לעיתים כששכחנו..

  לסיכום, ממליץ בחום!  ערן יניב

  הומיאופתיה ידועה בטיפולה היעיל בשלל בעיות ילדים :בחיזוק המערכת החיסונית ,בבעיות נשימה,בבעיות עור,בדלקות ונוזלים באוזניים,קשיים בעיכול ,גזים בתינוקות ,בעיות גדילה והתפתחות,קשיי קשב וריכוז ,טיפול במחלות חוזרות ועוד

  ההומיאופתיה מזהה את הקשר ההדוק שבין נפש הילד וגוף הילד, ומובילה אותנו אל בריאות שלמה בכל המובנים

  אך מדוע הילדים שבד"כ לא אוהבים טיפולים,אוהבים כ"כ  הומיאופתיה?

  הטיפול ההומיאופתי נעים לילד ולמבוגר:הוא כולל שיחה נעימה בקליניקה שלי,המלאה צעצועים,לוח גירים, מדבקות  ושלל הפתעות
  הטיפול כולל רק שיחה והתאמת רמדי (תרופה הומיאופתית) ועל כן הוא נעים,אינו חודרני,מפחיד או כואב. לכן בד"כ ילדים מאד אוהבים לבוא להומיאופת!
  לאחר התשאול של ההורים והילד/ה,מתאימים לילד תרופה טעימה שהילדים מאד אוהבים! היא מגיעה בסוכריות או טיפות בטעם מתוק שילדים שמחים מאד לקבל!
  הטיפול טבעי לחלוטין ,אינו פוגע בגוף אלא רק מחזק אותו ומביא להבראתו.
  בטיפול ההומיאופתי אני מקדישה לילד זמן רב, מתעניינת בו,משתפת אותו בתהליך,מכבדת אותו ואת דעתו.שואלת אותו שאלות שהוא נהנה לענות עליהן כמו :מה אתה הכי אוהב לאכול?
  הטיפול אינו כולל הגבלות/שינויים בתזונה וכדומה שילדים לא אוהבים. (אני תמיד ממליצה על תזונה בריאה לילדים,אך הטיפול עוזר להם להבריא  ולהתחזק משמעותית גם אם הם אוכלים מזון ממוצע )

  בטיפול ההומיאופתי אנו מתאימים לכל ילד  תרופה ייחודית המותאמת עבורו ונועדה לחזק אותו בהיבט הנפשי והפיזי. אותה תרופה נועדה לאזן את הילד מבחינות רבות –לשמור עליו בריא,רגוע וחזק.

  היתרון המשמעותי בטיפול ההומאופתי בילדים הוא שהטיפול אינו מיועד רק לתלונה הנקודתית עימה הגעתם כמו דלקת האוזניים או העצירות למשל,אלא הוא עוזר לילד מכל הבחינות להגיע לבריאות שלמה ,בכל ההיבטים!
  כיצד?
  .הומיאופתיה המותאמת אישית לילדכם מעוררת את כוחות הריפוי של הילד כמכלול ובכך מרפאה אותו מן היסוד באופן טבעי וללא תופעות לוואי מטרידות

  לקביעת טיפול הומאופתי התקשרו כעת: נועה 054-8025520