• מדוע חשוב שלא למרוח משחות על העור ?

   או :מהו המחיר של לטפל רק בסימפטומים ולא באדם-ואיך ניתן לטפל ב בבעיות העור באופן טבעי..

  כאשר מופיעה על העור בעיה עורית עלינו לזכור שהעור שלנו הינו חלק מהמכלול השלם של גופנו ונפשנו. הופעתה של בעיה עורית מסמנת לנו כי משהו בגרעין הפנימי של האדם יצא מאיזון ויש לתקנו.

  למה הדבר משול? לרכב שמשהו במנוע שלו התקלקל ונורת האזהרה שלו נדלקת. באותו אופן,הגוף ירצה לסמן לנו על יציאה מאיזון ע"י הוצאת סימפטומים על פני העור.

  מדוע דווקא בעור? העור הינו השכבה השטחית ביותר של גופנו .כאשר משהו יוצא מאיזון,הגוף יתחיל מלהתריע על כך בהוצאת סימן על העור.מכיוון שהעור הוא האיבר הכי פחות חיוני עבורו – מבחינת הגוף,הכי בריא להיות 'חולה' בעור. העור בעצם מהווה מאין ונטיל ל 'סיר הלחץ' הפנימי שמתחולל בגוף .

  ולכן בדרך כלל בילדים הסימפטום הראשון שיופיע הוא רגישות בעור,פריחת חיתולים,פריחות בקפלים,קשקשים בראש וכדומה. כשיש החלשות פנימית-העור יהיה הראשון לבטא זאת.

  מדוע לא לשים משחה?  ההרגל שלנו אומר פשוט לטפל סימפטומטית בעור. לשים משחה או לקחת סטרואידים. כאשר אנו עושים זאת אנחנו בעצם מדכאים את הסימפטום חזרה פנימה אך לא מטפלים בשורש הבעיה שגרמה לו לצאת החוצה מלכתחילה . אנחנו בעצם מנתקים את נורה האזהרה ברכב-מבלי לגשת ולטפל במנוע.

  ועל כן מה שבד"כ קורה הוא שהבעיה העורית תעלם זמנית אך תשוב שוב ושוב להופיע .אפשרות נוספת היא  שנצליח להעלימה ע"י שימוש נרחב בתרופות.אך אז אותו ונטיל שהגוף ניסה לשחרר על פני העור יצטרך למצוא 'ביטוי' במקום אחר והוא ילך למערכת עמוקה יותר וחיונית יותר כמו למשל האוזניים,הקיבה ,דרכי הנשימה. ועל כן אנו רואים כי פעמים רבות לאחר דיכוי של בעיות עור ע"י תרופות או משחות (קונבנציונליות או טבעיות-מהבחינה הזו אין הבדל) העור לכאורה נראה יפה ונקי אך מתחילות פתאום מחלות חדשות במערכות עמוקות יותר. רוב הילדים עוברים רצף שכזה:בעיית עור קלה-מדוכאת עי משחות חזרה פנימה- באה לידי ביטוי שוב אך הפעם במערכת עמוק יותר כבעיית נשימה/עיכול/ אוזניים וכדומה

  אותו הדבר נכון כמובן לא רק לבעיות עוריות. כל סימפטום שיוצא בגוף,בכל מערכת שהיא הינו איתות לחוסר איזון עמוק יותר. לכן טיפול בו ו 'דיכוי' שלו בלבד,כאילו לא היה חלק מהגוף כולו-יגרור בדרך כלל הופעה של סימפטומים עמוקים יותר וקשים יותר.

  !בהומיאופתיה אנו שואפים לטפל ב 'מנוע'.בגרעין הפנימי של האדם,לעורר את כוחות הריפוי שלו ולעזור לו כמכלול לשוב לאיזון האופטימלי

  לשם כך אני מתאימה למטופל תרופה הומיאופתית ייחודית עבורו המתאימה לתמונת הבריאות הכללית שלו. בתשאול אנו לוקחים את כל תמונת היציאה מהאיזון (למשל:המטופלת סובלת מפריחה בכפות הידיים, כאבי בטן אחרי חלב, מיגרנות משמש ועוד) ומוצאים לאדם את התרופה הנכונה ביותר להשיבו לאיזון כולל.

  כתוצאה מהטיפול בריאותו של האדם מתחזקת ,הסימפטומים החיצוניים משתפרים וכתוצאה מכך העור ,ושאר הבעיות שהוא סובל מהם-ירפאו בהדרגה.

  !אני מזמינה אתכם לבוא לטפל בעצמכם באופן עמוק ויסודי בעזרת הומיאופתיה