פריון והריון

הבאת ילד לעולם היא אחת המתנות המשמעותיות ביותר שאדם זוכה לקבל!   נשים רבות מגיעות אלי עם קשיים להיכנס להריון וזוכות לשמחת האמהות  בזכות הטיפול ההומיאופתי. האמת היא שאין תחום מרגש מכך בעבודתי..

לפי הגישה ההומיאופתית, בכדי שהגוף יהיה מסוגל לשאת פרי- על הנפש והגוף להית חזקים ומוכנים. הקושי להיכנס להריון או לשאת הריון נובע מגורמים שונים והוא משתנה מאד בין אישה לאישה . בדרך כלל הדבר נובע מחוסר איזון הורמונאלי  שמתבטא בהעדר ביוץ,מחזור לא סדיר, שחלות פוליציסטיות, נטייה להפלות ועוד.

הפתרונות של הרפואה המערבית  אינם מתבססים על שיקום מוכנותה הנפשית  ובריאותה של האישה, אלא על נתינת עזרים הורמונליים מלאכותיים ו ‘עקיפת’ מנגנוני הגוף בכדי להשריש הריון באופן לא טבעי. כמו כן,טיפולי הפוריות השונים טומנים בחובם תופעות לוואי רבות ולא נעימות.

בעולם הצמחים- הצמח ‘מוליד’ פרי רק כאשר הוא חסון ובריא מספיק ויודע שיש לו האפשרות להשקיע משאבים ולשאת את הפרי. כך גם אצלנו. ועל כן,הניסיונות להשריש הריון באופן מלאכותי כאשר הגוף והנפש אינם מוכנים לכך- אינם הדרך האופטימאלית.

ההומיאופתיה לעומת זאת מעוררת את כוחות הריפוי של האישה ומשיבה אותה אל איזון אופטימאלי שמאפשר לה להיכנס להריון באופן טבעי.ההומיאופתיה מעוררת את האישה לתהליך הבשלה נפשית בדרכה להיות אם. והודות לכך הגוף מתחזק,מבשיל ונושא פרי!

במקביל לטיפול ההומיאופתי,אני נוהגת להמליץ למטופלות שלי ללמוד את ‘השיטה הטבעית לפוריות’  שמאפשרת להן לדעת עפ”י סימני גופן בדיוק מתי הן פוריות במהלך החודש בכדי להגדיל את סיכוייהן להיכנס להריון!

לפניכם 3 מקרים לדוגמא של הצלחת הטיפול ההומיאופתי בבעיות פוריות:

אישה עם מחזור לא סדיר וללא ביוץ

 הגיעה אישה מקסימה בת 33 שאינה מצליחה להיכנס להריון מזה זמן רב. המחזור מגיע אחת לכמה חודשים וללא ביוץ. בתשאול ההומיאופתי הראשון היא תיארה כמה בעיות הורמונאליות שסבלה מהן, את תמונת המחזור,בעיות עור ורגישויותיה ברמה הרגשית.כמו כן,היא תיארה רגישות רבה לגלולות ובכל פעם שניסתה להשתמש בהן סבלה משלל תופעות לוואי.לכל אילו הותאמה תרופה הומיאופתית ייחודית עבורה שנועדה לטיפול בתמונת הרגישות הספציפית שלה.

קרא עוד...

אישה בת 31 עם שחלות פוליציסטיות

מגיעה אלי אישה מקסימה,בת 31,שאני מטפלת בבני משפחתה . כבר כמה שנים היא מנסה להרות ללא הצלחה. הרופאים אבחנו שחלות פוליציסטיות.המחזור והביוץ אינם סדירים. היא סובלת מכאבי מחזור קשים ולעיתים מדימומים בין המחזורים.היא סובלת ממצבי רוח קשים,עצבנות ודיכאון במהלך המחזור ומספרת שיכולה לפעמים ‘כמעט להרוג את בעלה’ בלי לשים לב.היא מספרת שהיא מאד צינית ,שבעובדה קוראים לה ‘ראש חץ’ ובמחזור זה רק מתגבר.היא מספרת על כך שתמיד הייתה מאד שאפתנית,קרייריסטית. עובדת בתפקיד ניהולי בכיר ולקח לה זמן רב ולבטים רבים להחליט שהיא מוותרת על חלק מזה כדי להרות.

קרא עוד...

בחורה בת 27 ללא מחזור

טיפלתי בבחורה מקסימה במשך כשנה וחצי על מנת לתמוך בה בבעיות רגשיות ופיזיות. לאחר שנה וחצי מצבה השתפר לאין שיעור מבחינות רבות! ידעתי שמזה שנים רבות היא משתמשת בגלולות לעורר ‘מחזור מלאכותי’. למעשה הגוף מעולם לא ייצר לבדו מחזור. בגיל 17 לאחר שהגוף לא הבשיל ולא ייצר לבד מחזור היא החלה לקבל גלולות שייצרו מחזור מלאכותי. מאז עברו להן 10 שנים.היא התחתנה וכעת מוכנה להיכנס להריון. הרופאים המליצו אוטומטית על טיפולי פוריות בהורמונים .וההמשך במכתב שכתבה לי…להמשך קריאה