דלקות פרקים

הומיאופתיה הינה תרפיה מצוינת לריפוי דלקות וכאבי  פרקים.

ההומיאופתיה מטפלת בהצלחה בדלקות ממקור ניווני (כמו למשל באוסטאוארטריטיס) ובעיקר בדלקות ממקור דלקתי אוטואימוני ( כמו למשל : לופוס, סקלרודרמה , רואמטואיד ארטריטיס, ספונדיליטיס אנקילוזית, פיברומיאלגיה ) או זיהומי ( כמו למשל :קדחת השיגרון לאחר סטרפטוקוק)

במהלך הטיפול ההומיאופתי מותאמת למטופל תרופה אישית ומדויקת. אותה תרופה נבחרת עפ”י המכלול הייחודי של האדם – האופי שלו, נקודות הרגישות שלו, הסימפטומים הפיזיים והנפשיים שלו.

בטיפול אחפש לגלות מדוע בחר גופו של האדם להגביל את תנועתו על ידי דלקת פרקים. לכשימצא המקור האמיתי שהוביל ליצירת המחלה נתאים לו תרופה הומיאופתית מתאימה.

הטיפול הקונבנציונלי ב'דלקות פרקים' פועל בדרך של כיבוי שרפות על ידי מתן סטרואידים ותרופות אנטי דלקתיות שונות. התוצאות בדרך כלל אינן מספקות ועם הזמן יש להגביר את מתן התרופות היומיומיות. המטופל אינו מבריא ,מצבו ממשיך להחמיר ויש לו צורך במינונים הולכים וגוברים.

ההומיאופתיה,לעומת זאת,  פונה למקור המחלה ומרפאה אותו מן השורש. לכן יש בידיה היכולת לרפא אנשים מדלקות פרקים באופן יעיל ויסודי . עם הטיפול ההומיאופתי הנכון אנו רואים כי האדם הולך ומשתפר,הצורך בתרופות יורד בהדרגה עד אשר הוא נרפא.

במידה ואתם סובלים מדלקת פרקים ,הומיאופתיה יכולה בהחלט לעזור לכם ! להקל על הכאבים ובטווח הארוך לרפא את הדלקת ולהשיבכם לבריאות!

להלן סיפורי הצלחה מן הקליניקה:

סיפור הצלחה-דלקת פרקים,כאבי מחזור ודלקות בדרכי השתן

ג'וליה הגיעה לטיפול עם דלקת פרקים בכל הגוף. עם הטיפול ההומיאופתי מצבה הלך והשתפר..עד שהדלקת נרפאה לחלוטין ועימה גם כאבי המחזור!  להמשך קריאה