סיפורי הצלחה


להתרכז בלימודים ללא ריטלין

סיפורי הצלחה של הומאופתיה קלאסית - פסוריאזיסנועה יקרה שלנו, זהו מכתב תודה והערכה אלייך, אבל מיועד לכל הורה שעומד אובד עצות מול קשיי קשב וריכוז שילדו מתמודד איתם, ומנסה למצוא תשובות שיטפלו בקושי בלי להזדקק לתרופות כימיות שאכן נותנות מענה מקומי אבל מטפלות בסימפטום ולא בקושי עצמו , בלי שנדע, אנו ההורים,מהו הנזק לטווח הארוך שהם גורמים. הגענו אלייך עם נדב בני בן 13 שנטל עד אז ריטלין להתמודדות בבית הספר עם בעיות קשב וריכוז, וככל שנדב גבה וגדל גילינו שיש צורך להגדיל את כמות הריטלין כדי שנדב ימשיך להיות מרוכז בלימודים.

ברגע זה הבנתי שזה לא הפתרון ושאי אפשר להמשיך ולתת לילד יותר ויותר מתרופה הרשומה בפקודת הסמים. ואז הגענו אלייך ובהבנה,בהכלה ובמקצועיות מדהימה, התחלת לטפל בנו, אחרי שישבת גם איתי וגם עם נדב, דיברת, שאלת, התרשמת, הפכת כל "אבן" אפשרית בשביל להבין בדיוק מה הטיפול המתאים לנדב, מה הרגלי התזונה שלו, ובהדרכתך התחלנו לשנות את תזונתו של נדב, גילינו צעד צעד כמה אפשר לפתור דברים בתזונה נכונה, והעשרת הגוף בחלבונים בריאים, אני חייבת לציין שהדרך שבה גייסת את נדב לשינוי הדהימה אותי ומילאה אותי תיקווה, נדב מתחיל את הבוקר עם סלט, חביתות וסלמון, ממשיך כך בבית הספר, מעשיר את גופו בחלבונים בריאים וכך בעזרת תזונה נכונה , התרופות ההומיאופתיות שרקחת לנו ותוספי התזונה שהדרכת אותנו לקחת, נדב עבר תהליך הדרגתי שבו היום הוא מצליח להתרכז בלימודים ללא ריטלין, הוא משיג ציונים טובים ומגשים מטרות. נכון, זו דרך ארוכה ודורשת התגייסות מלאה, גם לימוד והדרכה של אסטרטגיות למידה ותקשורת, תזונה בריאה, "ציוד הגוף" בויטמינים ובמינרלים הדרושים וכמו שלמדנו ממך הרבה הרבה הכלה ואהבה.

תודה רבה מקרב לב, על כך שעזרת לנדב, ולי להיפטר מהחששות ולגלות שיש פתרון בריא וטבעי, אוהבים מאוד ומלאי הערכה משפחת עזר


סיפור ההצלחה שלי – פסוריאזיס

סיפורי הצלחה של הומאופתיה קלאסית - פסוריאזיסנועה יקרה, רציתי להגיד לך תודה ענקית!הגעתי אליך עם פסוריאזיס חמור בכל הגוף. אחרי שנים עם סטרואידים ולקראת השלב האחרון-אשפוז בבידוד עם סטרואידים מאד חזקים. תודה שהצלת אותי מאשפוז של חודש בבית חולים רמב"ם וחסכת ממני טיפולים ארוכים ומעיקים.תודה שריפאת לי גירודים אין סופיים ! ותודה והערכה עצומה על היחס האישי,ההקשבה,המקצועיות והכי חשוב האכפתיות והדאגה.בזכותך אני כבר שלוש שנים בריא ומאושר ללא זכר לפסוריאזיס.מה שעשרות משחות לא ריפאו את עם הרבה הקשבה ומעט קסם הומיאופתי עשית תוך כמה חודשים!בהצלחה !! אורי -חיפה

 

סיפור ההצלחה של יוראי :נוזלים באוזניים,קשים בשמיעה ובעיות נשימה

שלום נועה!
רציתי להודות לך על הטיפול המסור והמוצלח ביוראי!
לאחר מספר חודשים קטן הבעיה נפתרה לחלוטין ולנו ולו יש הקלה רבה!
המפגשים והתקשורת איתך היו נעימים וחלקים וגילית סבלנות רבה ואהדה רבה ליוראי ולנו
יוראי ממש אהב לבוא אלייך ולדבר איתך בפגישות ולשחק בכל המשחקים החמודים שיש לך שם. יוראי גם החשיב את דעתך כאשר אמרתי לו ש"נועה אמרה" (-: והבין שזה חשוב לקחת את הרמדי ואף הזכיר לנו לעיתים כששכחנו..

לסיכום, ממליץ בחום! ערן יניב

 

 

טיפול הומאופתי ותזונתי בדיכאון

סיפורי הצלחה של הומאופתיה קלאסית - תוזנה וויטמיניםהגעתי לנועה במצב די קשה, בדיכאון מג'ורי (כפי שמכנים אותו הפסיכיאטרים) על כל רבדיו.
אחרי נסיונות אובדניים, אשפוזים פסיכיאטריים, בדיכאון קשה.
היה לי קשה לתפקד, רוב הזמן הייתי עייפה, עצבנית וחסרת סבלנות. הרגשתי כלואה בתוך המוח של עצמי. הכדורים הפסיכיאטריים החזיקו אותי נושמת וחיה, אבל המצוקה הייתה כלואה בפנים. כל מי שטיפל בי הסביר שזה לעולם לא יחלוף, תהיינה תקופות טובות יותר או פחות אבל שתמיד אחיה לצד זה. וכך באמת חייתי, עם הצל של הדיכאון, מרחף מעליי או לצידי כל הזמן.

קרא עוד...

 

סיפור ההצלחה של כל המשפחה! דלקות אוזניים,הרפס וסינוסיטיס

סיפורי הצלחה של הומאופתיה קלאסית - הרפס ודלקות אוזנייםשמי אפרת, בת 29 ואמא לשניים (בת 5 ובן2.5). הגענו לטיפול אצל נועה בשל דלקות אזניים כרוניות של הקטן, כשהיה רק בן חודשיים. אחרי שהחלפנו אנטיביוטיקה 3 פעמים וכלום לא עזר, הגענו אל נועה שהתאימה לו את הרמדי ההומאופתית. כעבור כמה ימים הדלקות עברו! לאחר כמה חודשים שוב היו בעיות אזניים, ונועה התאימה לו רמדי חדשה – ושוב זה עבר תוך יומיים-שלושה ללא תרופות ומשככי כאבים למיניהם.

גם עם הבת הגדולה נעזרנו בנועה – עם בעיות אזניים וגם עם מקרה חוזר ונשנה של תולעים. שני הילדים כמעט ולא לקחו תרופה בחייהם (רק פעם-פעמיים אקמולי כשהיה להם חום מאוד-מאוד גבוה).

גם אני נעזרתי בנועה, הן לבעיות פיזיות והן לבעיות נפשיות – הטיפול ההמאופתי חיזק אותי מאוד פיזית ורגשית ..

קרא עוד...

 

  סיפור ההצלחה שלי-ריפוי הפרעות אכילה 

לפני כמעט שנתיים, הגעתי לנועה אדם דרך כתבה שראיתי באחד הפורומים באינטרנט שעסק בהפרעות אכילה. באותה התקופה הייתי בשלב מאד סוער של הבולמיה, וחיפשתי כל דבר רק על מנת לצאת ממערבולת השדים הנוראית הזאת.  כבר מהשנייה הראשונה ששמעתי את קולה המרגיע והנעים של נועה, הבנתי שפניתי לאדם הנכון, תרתי משמע… במקצועי, אני עוסקת באחד מתחומי הרפואה הקונוונציונאלים, וכל קשר ביני לבין הומאופטיה היה מקרי בהחלט. היו לי מספר דעות קדומות על התחום שכנראה ספגתי מביתי, והיום לאחר טיפול אצל נועה אני מבינה כמה שהן היו שגויות, יש לי חשק לצעוק זאת ושכל העולם ישמע. הגעתי לנועה, כשאני כמעט כל יום מקיאה, עייפה מהעיסוק באוכל, מהמחשבות הטורדניות הבלתי פוסקות, מהתחושה שאני חסרת ערך, מהשימוש בתרופות הפסיכיאטריות שנתנו לי. לפני הטיפול אצל נועה הרגשתי שהפכתי מאדם ששולט על כל דבר בחייו לאדם חסר שליטה לחלוטין.הרגשתי שאני מתגעגעת לעצמי,לשני של פעם, לשמחת החיים שלי, לאנרגיות החיוביות ולאופטימיות שצמחה בתוכי מאז היותי ילדה.

!היום אני שמחה לספר לכם, שנועה החזירה לי את כל אלו ועוד הרבה מעבר.

קרא עוד...

 

סיפור ההצלחה של טליה היקרה: טיפול בדלקות גרון חוזרות

סיפורי הצלחה של הומאופתיה קלאסית - הרפס ודלקות אוזנייםהגעתי לנועה עם סטרפטוקוק פעיל בגרון שגרם לי לדלקות גרון חוזרות ונשנות שבכל פעם שיתקו אותי לימים שלמים.
כל פעם טופלתי באנטיביוטיקה,הדלקת הייתה עוברת וחוזרת לאחר כמה חודשים. הרופאים כבר "איימו" עלי שאצטרך לקחת אנטיביוטיקה ארוכת טווח ושאם לא אקח ייתכן שאגיע למצב של צורך בהסרת השקדים. גם בין לבין הדלקות הייתה לי תחושה קבועה של אי נוחות בגרון שלא הניחה לי.

קרא עוד...

 

סיפור ההצלחה שלי- הריון

סיפורי הצלחה של הומאופתיה קלאסית - הריוןהילה שוחט אלנקווה,בת 33. הריון!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הגעתי עם מחזור מאד לא סדיר וללא ביוץ בכלל. בתקופה קצרה של כמה חודשים בודדים הופיע ביוץ ובביוץ השני נכנסתי להריון בזכות הטיפול ההומיאופתי המסור של נועה אדם! תודה לאל שנפלתי בידיים טובות ונמנע ממני הסבל של טיפולי פוריות קונבנציונליים! בנוסף לטיפול ההומיאופתי עשיתי קורס "השיטה הטבעית למודעות פריון" שנועה מארגנת וכך יכולתי ללמוד על עצמי ולתזמן בדיוק את ההפריה.מס הנשים העוברות טיפולי פוריות בארץ עולה כל שנה ורובם יכולים להימנע עם טיפול נכון בהומיאופתיה.תודה רבה! באהבה! הילה

סיפור ההצלחה! נזלת, עצירות

סיפורי הצלחה של הומאופתיה קלאסית - נזלת, עצירותשלום!
אנחנו ההורים של פאטו והגענו לישראל מאפריקה
לפני 4 שנים נולדה פאטו הבת הבכורה שלנו שמלאו לה שנתיים וחצי התחלנו להיות קצת מודאגים כי היא הייתה ביישנית בצורה קיצונית היא גם לא דיברה בכלל ( מקופת חולים שלחו אותנו לבדיקת שמיעה מעמיקה ), ופחדה מהרבה דברים לא ישנה כל כך טוב בלילה והכי מציק : לא הפסקנו לקנח את האף שלה יום ולילה נזלת הייתה סימן ההיכר שלה והגננת שלה ממש ביקשה שנטפל בזה דרך חברים ישראלים הגענו לנועה ומייד ידענו שאנחנו ב 'ידיים טובות', נועה הקשיבה לנו והכירה ממש טוב את פאטו דרך הרבה הרבה שאלות ששאלה אותנו, ועכשיו אחרי שנה וחצי רצופה של טיפול הילדה שלנו פורחת שמחה ומקשקשת עברית שוטפת מתחברת בקלות עם ילדים ומבוגרים וכבר לא עוד 'פאטו והנזלת', ממש שמחים שהכרנו חברה טובה ורופאה כמו נועה
שאלוהים יברך את נועה והמשפחה שלה ואת כולכם 🙂
א מ ן !

סיפור ההצלחה של טל לוי המקסים…

סיפור ההצלחה של טל לוי המקסים...נועה היא המפגש הראשון שלי עם הומאופטיה קלאסית. הבן שלי טל נולד עם עור מאוד רגיש- היובש הרגיל שתינוקות סובלים מהם אצלו התפתח ליובש חריף- סדקים בעור ואפילו דימום. לא משנה כמה שימנתי, טיפלתי ושטפתי בסבונים מיוחדים זה חזר שוב. זה היה בעיקר באזור הפנים והאוזניים, דבר שגם גרר אין סוף שאלות והצקות.
אחרי המפגש הראשון עם נועה מצאנו (כלומר נועה מצאה 😉 ) רמדי מתאים

קרא עוד...

המכתב של מורין, אימא של מאי..

המכתב של מורין, אימא של מאי..לנועה הגענו עם מאי שהיא הייתה בערך בת חודשיים וחצי. תינוקת מתוקה שסבלה מגזים קשים ופשוט כל הזמן בכתה. נועה ליוותה אותה כמעט שנה-טיפלנו בגזים,בבעיות השינה וגם בכמה תפרחות מעצבנות על העור. מאי הגיבה לטיפול בצורה מצוינת וכל חודש ראינו איך היא מתגברת בקלות על בעיות והופכת להיות הילדה המצחיקה והמאושרת שהיא היום. היום היא ישנה טוב,השיניים צומחות ללא תופעות לוואי,העור נראה מעולה.בקיצור מאושרת ובריאה ובתקשורת עם כל העולם!
תודה רבה על הטיפול המסור והיחס האוהב,
מורין ומאי מלודי

 

הצלחה בטיפול הומיאופתי באלרגיות

הצלחה בטיפול הומיאופתי באלרגיותבני יונתן, בן ה-9, סבל חודשים רבים מאלרגיות. אחת לחודש הופיעו ליונתן נזלת שקופה ורטיבות בעיניים שנמשכו כשבועיים ולוו בפריחה וקילוף העור בכפות הידיים ובכפות הרגליים. בתקופת האלרגיה יונתן היה עצבני ועייף. לאחר שהתייעצנו עם רופאים מומחים וניסינו, ללא הצלחה, טיפולים קונבנציונאליים, הגענו אל נועה אדם גרוס.
בפגישתנו הראשונה, נועה שאלה אותי ואת יונתן המון שאלות, בתחומים רבים. מה הרגלי התזונה של יונתן, אילו מחלות היו לו, מה מפריע לו, איזה אופי יש לו, איזה ילד הוא, מה מיוחד בהתנהגות שלו, מה הוא אוהב או לא אוהב ועוד. נועה היתה סבלנית וקשובה להכיר את יונתן ואת בעייתו לעומק.

קרא עוד...

סיפור הצלחה- שעורה חוזרת בעניים

סיפור הצלחה- שעורה חוזרת בענייםישנם רבים שסובלים משעורה חוזרת בעיניים
או משעורה שנוטה להישאר ולא לעבור זמן רב- עד לכדי צורך בניתוח
הומיאופתיה נהדרת בטיפול בשעורה, ועבורכם אני מביאה כאן את המכתב שקיבלתי ממטופל יקר לאחרונה:
"הגעתי לנועה עם שעורה בעין, בפעם השנייה, אחרי שאת הראשונה סחבתי שלושה חודשים וכדי להוציא אותה הייתי צריך לעבור ניתוח (אז עוד לא הכרתי את נועה).

קרא עוד...

המכתב של טליה, אימא של יולי המקסימה..

המכתב של טליה, אימא של יולי המקסימה..כמטופלת של נועה מזה שנים רבות,וכמי שבזכותה השתנה המצב הבריאותי והפנימי שלי לחלוטין, לא היה לי ספק כשילדתי את ביתי הבכורה שגם היא, תזכה להיעזר בנועה במידת הצורך. ואכן מהרגע שנולדה נעזרנו בנועה, לשמחתנו לא היה צורך להיעזר הרבה אבל כשכן- זה תמיד עבד כמו פלא. החל מפתיחת תעלת דמעות חסומה ועד לדלקת אוזניים שעברה תוך שעות (!) מרגע שלקחה את הרמדי שרשמה לה. בזכות נועה במעט הפעמים שכן הייתה חולה מעולם לא נתנו לה משככי כאבים כי היא תמיד הייתה שם, לתת את הטיפול הנכון או פשוט לתמוך וללמד אותנו איך לטפל בה בצורה טבעית ויעילה.
תודה רבה!

גילוי לב – טליה דור, מאמנת אישית

סיפור ההצלחה טיפול בציסטה

סיפורי הצלחה של הומאופתיה קלאסית - ציסטה הגעתי לנעה לפני 3 חודשים כדי לטפל בציסטה בפה של הבן שלי (בן 5 חודשים כשהתחלנו את הטיפול). פניתי לרופא מומחה שהפנה אותנו להסרת הציסטה בניתוח, כמובן בהרדמה. זו לא היתה אופציה מבחינתי והחלטתי לנסות טיפול הומאופתי.
הרמדי שנעה הרכיבה לנו היה כזה מדוייק שהתוצאות היו מהירות ממה שיכולנו לדמיין. הציסטה הצטמקה וכמעט שלא ניתן להבחין בה!
על הדרך טיפלנו בשינה, ביציאות ובכאבי בקיעת השיניים. אין ספק שזה עובד לנו big time!
פשוט כיף לדעת שאני עוזרת לבן שלי עם הומאופתיה ובלי כימיקלים למיניהם.
ממליצה בחום!
תודה נעה!!

סיפור ההצלחה של נוגה בת השנה

כל אימא רוצה את הטוב ביותר עבור התינוקת שלה,כל הורה חוקר ובודק לפני שנותן לבנו לאכול, לפני שמכניס את בנו למסגרת חדשה, אבל משום מה כשזה מגיע לרפואה רוב ההורים הולכים בצורה עיוורת אחרי הרפואה הקונבנציונאלית. אנחנו החלטנו לא ללכת בצורה עיוורת אחרי שום דבר בחיים ובגלל ניסיוננו הטוב עם הומאופתיה, החלטנו לטפל כך בביתנו. נוגה מטופלת אצל נועה אדם מאז שהיא נולדה. אם היא חשה ברע אנו מבקרים אצל הרופא הקונבנציונאלי (בכל זאת צריך אישור רפואי לעבודה…), לרוב יוצאים עם מרשמים ארוכים של תרופות ומחליטים לתת קודם הזדמנות לנוגה להחלים בעצמה בעזרת חיזוק קל שיגרום לה לחזור לאיזון, הרמדי שנועה התאימה לה באופן אישי. התוצאות מדהימות! נוגה פעוטה בריאה, שמחה ומאושרת. היא מתפתחת יפה וגורמת לנו אושר רב!!!
באהבה גדולה,הילה

סבוריאה,בעיות פרקים וקשיי שינה

סיפורי הצלחה של הומאופתיה קלאסית - סבוריאה

הגעתי לנועה עם בעיית סבוריאה בקרקפת(וגם כאבים בפרקים ושינה לא איכותית) אחרי מספר שנים של חיפושים של פתרונות טבעיים לטיפול בבעיה.בסוף הפגישה הנעימה בת שלוש שעות נועה החליטה על טיפול מתאים וכעבור שבוע התחלתי עם הרמדי.

חייבת לציין שהייתי מאוד סקפטית לגבי הטיפול,כתוצאה של טיפולים שונים ומאכזבים קודם לכן..אך להפתעתי הרבה השיפור היה ממש מיידי!!הסבוריאה נעלמה,השינה השתפרה והפרקים לא הציקו.אני מאמינה שאעזר שוב בהומאופטיה בהמשך (ובנועה כמובן).מעבר לכך נועה היא אישיות לבבית ומקסימה,תכונה חשובה לא פחות אצל מטפל מכל סוג.

ענבל מסאס, בת 31,מאפרת ומעצבת שיער

סיפור ההצלחה שלי- פוריות

סיפורי הצלחה של הומאופתיה קלאסית - פוריותבני מטופל מספר שנים בהומאופטיה קלאסית עקב המלצה של חברה.לכן בעיקבות בעיות עם כניסה להריון שני החלטתי לנסות על עצמי את ההומאופטיה.סבלתי מתופעת השחלות הפוליצסטיות אשר פוגעות ביכולת של תזמון הביוץ וכן מבחינה הורמונאלית פעילות הורמונאלית מופרעת.אני ובן זוגי ניסינו להכנס להריון מספר חודשים ( כ 4 חודשים ) בטרם נסיוני עם הטיפול ההומאופטי.לאחר מכן פניתי לנעה אדם אשר היא המטפלת של בני.הותאמה לי תרופה והחל מעקב אחר המחזור !נעה אדם הציגה בפני כמובן במקביל לתהליך את השיטה הטבעית לפוריות' ובשילוב של השניים באותו החודש נכנסתי להריון.

קרא עוד...

סיפור ההצלחה שלי-בעיות נשימה ברונכיטיס

סיפורי הצלחה של הומאופתיה קלאסית - בעיות נשימה ברונכיטיסאחרי חודשים רבים שהילדה שלי,אליה בת ה4,סבלה מבעיות נשימה הגעתי לנועה. הילדה סבלה מבעיות נשימה,קיבלה אנהלצייות ותרופות כמו בודיקורט שמכילות קורטיזון וסטרואידים,אשר ממש חיפפו את הילדה. באמצעות שיחה פשוטה נועה הצליחה להתאים לאליה את התרופה שלה.אחרי 3 פגישות עניין הנשימה טופל ואליה חזרה לישון טוב בלילה ולהיות שמחה ביום!!!

אני בטוחה שאם לא הייתי מגיעה לטיפול הומיאופתי ולנועה עד היום הייתי צריכה בכל עונת מעבר לעשות לילדה אנהלציות,לשמחתי הכול נגמר והילדה נושמת מעולה גם בעונות מעבר ובכלל..

.איזה כיף!!!! מירב

נועה אדם- המטפלת שלי

סיפורי הצלחה של הומאופתיה קלאסית - הריון

ה"רומן" שלי עם נועה אדם התחיל לאחר שהבנתי שאני חייבת לקחת את עצמי בידיים ולטפל בעצמי מכל הכיוונים… מצאתי את נועה באינטרנט, נפגשנו ומיד נשבתי בקסמה. בשקט שלה, בהקשבה, נועה קילפה אט אט את השכבות, והגיעה לעומק ולשורש הבעיות שהציפו אותי באותה התקופה. עם הזמן והשאלות הגענו לעניין המחזור החודשי שלי. קיבלתי מחזור בגיל מאוחר יחסית, גיל 17, לאחר אין ספור ביקורים אצל אנדוקרינולוגים למיניהם. מאז ולמשך 10 שנים השתמשתי בגלולות למניעת הריון כך שלמעשה לא ידעתי באמת האם הגוף שלי יודע לבייץ או שלא…

קרא עוד...

סיפור ההצלחה שלי -דלקות אוזניים חוזרות!

סיפורי הצלחה של הומאופתיה קלאסית - דלקות אוזניים

לכל מען דבעי!
שלום רב,
שמי אלה שניידר ואני אימא לילד בן שנתיים. ברצוני לחלוק עם הקורא את חוויתי מטיפול הומאופטי אשר מלווה אותי ואת בני כשנה. בגיל 9 חודשים כמו רבים אחרים בני קיבל את דלקת האוזניים הראשונה, הלכנו כמו רבים אחרים לרופא הילדים, אשר המליץ לנו ליטול טיפול אנטיביוטי ואכן עשינו כך .למשך 10 ימים בני קיבל אנטיביוטיקה. בהחלט השתפר המצב. כמה ימים לאחר מכן שוב רצנו לרופא הילדים ושוב חזרה הדלקת אוזניים ושוב טיפול אנטיביוטי

קרא עוד...

סיפור ההצלחה שלי :חרדה ואלרגיות

"סיפורי הצלחה של הומאופתיה קלאסית - חרדה ואלרדיותהגעתי לטיפול כי לפני השינה הלכתי לשירותים ללא הרף במשך כמה שעות וזה כנראה היה ביטוי של חרדה. מאז הטיפול ההליכה לשירותים פסקה,אחריה הופיעו הדברים שעמדו מאחוריה,כנראה החרדה והדיכאון .קיבלתי רמדי (תרופה הומיאופתית) שהעבירה כליל את התלות בכדורים האנטי דיכאוניים.כמו כן, הפסיקו האלרגיות וכאבי המחזור! בהקשר עקיפי הכרתי אח"כ את בן זוגי והתחתנתי!

השימוש בשיטה זו גייס מתוכי כוח שלא ידעתי שקיים בי ! וגרם לי להיתמך פחות ופחות בפתרונות קונבנציונליים זמניים לבעיות שניתן היה לקטוע את הכרוניקה שלהם (אלרגיות וכו') ויציאה ממצב דכאוני בלי צורך בתרופות שמעמעמות את חווית החיים.תודה!!

ימית . בת 30,מדריכה בהוסטל וסטודנטית לאומנות.

סיפור הצלחה-דלקת פרקים, כאבי מחזור ודלקות בדרכי השתן

סיפורי הצלחה של הומאופתיה קלאסית - דלקות פרקיםשלום!קוראים לי ג’וליה בוגנים .לפני שלוש וחצי שנים התחלתי טיפול הומיאופתי .הגעתי לנועה במצב לא טוב ,עם דלקת פרקים בכל הגוף. הדלקת החלה בברך שמאל ומאותו הרגע התפשטה אל שתי כפות הרגליים, שתי הברכיים ,לגב התחתון ,לאגן ולחניכיים.מעבר לזה סבלתי ממחזור חודשי לא פשוט וכואב שהתארך לפעמים לשישה עד שבעה ימים בכל פעם , כמו כן, לפעמים באה והלכה דלקת בדרכי השתן .

לאט לאט ובנחישות אני ונועה התחלנו לטפל בגוף שלי ובעיקר בנפש ,טיפול אחר טיפול כל פעם פירקנו דבר נוסף: קשיים,פחדים ,הקשר עם המשפחה .. ובשלב מסוים בניית האופי

קרא עוד...

ריפוי בקע (הרניה) ללא ניתוח

סיפורי הצלחה של הומאופתיה קלאסית - ריפוי בקע ללא ניתוח

פגשתי את נועה במפגש הכרות עם ההומאופטיה בחוג בית. במפגש שאלתי אותה, האם אפשר לטפל גם בדברים שרופאים ממליצים לנתח,משהשיבה בחיוב, קבעתי אצלה תור לביקור. אני אדם בריא בדרך כלל והציק לי בקע במפשעה, הידוע גם בשם הרניה או כילה. בביקור מקדים, אצל כירורג, התבשרתי, שאין מה לעשות חייבים לנתח. למרות שסבלתי מכאבים, מאד לא רציתי להפקיר עצמי לסכין המנתחים, והתקווה שנועה נתנה לי במפגש ההכרות, היא שגרמה לי להגיע אליה. נועה, החמודה תמיד מקבלת במאור פנים, סובלנית ושואלת, מגיבה ותומכת, אני מטופל אצלה כשנה, והסימפטומים הוקלו מאד. יש כאבים אך ברמה ובתדירות פחותה לעין שיעור. כרגע, בכל מקרה, לא שוקל ללכת לניתוח, אלא רק להמשיך לקבל את הרמדי שאת המינון שלו, נועה משנה לי מידי פעם. במקביל אני סובל מתופעות מטרידות שונות ,אשר נועה עזרה לי לטפל או להעלים במהלך הטיפול שלה.ממליץ בחום,ד

סיפור ההצלחה של תמר-בעיות עיכול ודלקות פרקים

סיפור ההצלחה של תמר-בעיות עיכול ודלקות פרקיםהגעתי לנועה לפני כ-8 חודשים עם בעיות עיכול ובעיות שרירים.
סבלתי מעצירויות ושלשולים לסירוגין וגזים לאורך הרבה זמן. בגלל שסבלתי מבעיית עיכול יכולתי לאכול לחם וגבינה, בעיקר.
סבלתי גם מכאבי שרירים במיוחד ברגליים, מכאבים במפשעות, בשריר הארבע ראשי, כאבי גב, כאבי צוואר וגם סבלתי מקישיון שרירים- אם ישבתי כמה שעות רצוף לא הייתי יכולה לקום. לפני מחזור הייתי נעשית רגישה ועצבנית. כשהגעתי לנועה, התחלנו לטפל בכל התופעות. מאז, שיניתי את התזונה שלי יחד עם נועה לחלוטין, וכבר לא רואים בעיות עיכול וגם לא בעיות שרירים. את רוב הבעיות שהיו לי כשהגעתי, הייתי צריכה עכשיו לחפש בזיכרון. זה כמו זיכרון רחוק. התזונה השתנתה, אני כבר לא לוקחת תרופות אנטי- דלקתיות שהפסיקו לעבוד, אלא פונה ומטפלת בכל פעם שיש בעיה, קטנה ככל שתהיה, בהומאופתיה וזה עובד.
זה גם עובד וגם שומר על הגוף (ועל הנפש). חזרתי לאיזון.
תודה!תמר פלינקסון- תל אביב.

סיפור ההצלחה של אסף- דלקות גרון חוזרות

סיפור ההצלחה של אסף- דלקות גרון חוזרותאסף הגיע אל נועה לאחר למעלה משנה של דלקות גרון שהיו חוזרות בממוצע פעם בחודש או יותר – בהן היה שוכב עם חום, הקאות ונזלת. זה הפך להיות דבר שגרתי. כשהגענו לנועה נוספה לזה גם הצטננות כרונית במשך חודשיים של נזלת נון-סטופ. תוך כמה שעות לאחר קבלת התרופה מנועה הנזלת הפסיקה. השיפור חל באופן מיידי ומדהים. בתקופה של 5 חודשים מתחילת הטיפול אסף היה חולה רק פעם אחת עם חום ואין לו נזלת יותר. הוא אוהב מאוד לבוא לנועה והחוויה של "רופא" עבורו היא נהדרת. נועה גם לימדה אותו להחליט לרפא את גופו והוא לגמרי "לקח" את זה והצליח לרפא את דלקת העיניים שלו תוך יום. נועה מטפלת בהמון הקשבה והבנה ותמיד בחיוך והומור. תענוג לבוא עם ילד לרופאה כזו!
והיא מופת לכל מטפל בילדים ובאנשים.
תודה לנועה, מאיה קליגר

סיפור הצלחה – טיפול בשיעול של תינוק מקסים

סיפור הצלחה – טיפול בשיעול של תינוק מקסיםהגעתי לנועה  בעקבות המלצות חמות על טיפולה בתינוקות
כמו הגוזל האהוב שלי  ולא התבדיתי !! נועה מעניקה טיפול כולל  ואכפתיות בשפע, מכיוון  שאני מניקה אותו  זכיתי  גם אני " לטיפול מההפקר" 
וזכיתי בגדול 🙂  מלבד הרמדי  שהיא  רקחה עבור פיטר  {בני המתוק}, היא הדריכה אותנו באופן מפורט  לגביי  התזונה שלי ושלו והיוותה כתובת  לכל שאלה לגביי  שיטות טיפול טבעיות  ובכלל   כל התלבטות ותמיד עם מילה טובה וחיוך אני מרגישה שהיא חיזקה את שנינו {אני אם יחידנית} לא רק פיזית אלא גם נפשית  !
ממליצה  באהבה  גדולה
דפנה לבנון
שחקנית  ומורה לתיאטרון 

סיפור הצלחה-טיפול נפשי

סיפורי הצלחה של הומאופתיה קלאסית - טיפול נפשיהשנה בטיפול התודעה השתנתה ממקום שמפחד לקחת סיכון או אפילו אחראיות למקום שבוחר באומץ רב להיות הגורם של החיים שלי! ובכל סיטואציה או שאלה זה עולה,את הכול אפשר לבחון בצורה צלולה יותר כשאת המשפיעה על חייך! אני מבינה יותר מה נכון ומה לא נכון וכל החושים התחדדו! בשונה מהגישה 'שאחרים אחראיים' או 'אחרים אשמים ' שאז את מפסידה את התהליך. "השנה לא הפסדתי את התהליך,נאבקתי עליו בכל מאודי!"

תודה! ג'

סיפור הצלחה משפחתי-מחלות ילדים,תמיכה רגשית ובעיות עור

ילדי מטופלים בהומיאופתיה אצל נועה מיום היוולדם- הטיפול עוזר להם לצאת מכל מחלה .
הילדים כמעט ואינם חולים וכאשר הם חולים הומיאופתיה מחזירה אותם מהר לקו הבריאות!
בחמש שנים האחרונות עברנו עם נועה בקלילות מחלות כגון סטרפטוקוק, ומחלות חום למינהן, שלשולים, ברונכיט, פה והטלפיים ועוד

גם אני ובעלי טופלנו בנושא של מחלות עור ורגישות נפשית בהצלחה. הומיאופתיה נותנת מענה אנושי לכל מכאוב ודילמה רפואית בעיקר בעידן שבו יש הבנה כי ריפוי הוא חוויה כללית ולא רק מקומית!
נועה היא מטפלת איכותית ורגישה,מקצועית ונאמנה! בברכה, אורה בלחה

סיפור הצלחה- אקנה ועצירות

לנועה הגעתי אחרי שנים של ניסיון לטפל בשתי בעיות מרכזיות- אקנה במידות חומרה שונות (בהתאם לתקופה) ועצירויות שנמשכו מגיל ההתבגרות, וגרמו להתמכרות מצערת למשלשלים, בלעדיהם לא יכולתי להיכנס לשירותים, ולו בצורה סבירה.כאשר הגעתי לנועה לפני חודשיים בלבד, האקנה היה חמור מאד מזה מספר חודשים, והעצירות הייתה במצב שגם המשלשלים כבר לא עבדו. הייתי מיואשת מאד וסקפטית לגביי יכולתה לעזור, שכן ניסיתי נטורופתיה, הומיאופתיה ומיני שיטות אלטרנטיביות נוספות במרוצת השנים, אך אף אחת מהן לא התקרבה ליכולת לפתור את הבעיה.כשבוע לאחר פגישתנו קיבלתי מנועה רמדי, שהחלה לפעול ולהראות תוצאות כבר בשבועות הראשונים. הפנים החלו להתנקות ולהפסיק בהדרגה להוציא פצעונים. כרגע, כחודשיים אחרי התחלת הטיפול, יוצאים לי פצעונים בודדים בלבד מדיי פעם, והמצב כבר לא נראה כאקנה. מבחינת העצירויות, קרה הלא יאומן והתחלתי להיכנס לשירותים באופן טבעי ללא אף משלשל.אני מרגישה הקלה משמעותית ומבורכת, מהמצוקה איתה התהלכתי בחודשים האחרונים. אני נכנסת לשירותים כל יום, הפנים שלי נראות טוב ואני סומכת על הדיוק של נועה בבחירת הרמדי שיובילו אותי בהמשך התהליך לעבר ריפוי עמוק יותר, ברמה הפיזית והנפשית.אני ממליצה בחום על הטיפול המסור, האחראי והמקצועי של נועה ואשמח לתת המלצה בטלפון, למי שנועה תפנה להתקשר אליי באופן אישי. ד',ירושלים.

סיפור הצלחה: טיפול במשפחה מיוחדת במינה.. משפחת ציטיאט!

החוויה ההומיאופתית שלי היא יותר מנפלאה!
התחלנו עם שגיא ,הבן שלנו, שהיה אז בן שנתיים.הוא הגיע עם אסטמה קשה, שהתבטאה בהתקפי קוצר נשימה תכופים וקשים. לאחר כמה חודשים של טיפול קונבנציונלי, הבנו שחייבים למצוא פתרון אחר, אחרת שגיא יהיה צמוד למשאפים כל חייו.
הגענו לנועה, דרך חברה שהמליצה, ותוך ארבעה חודשי טיפול האסטמה הלכה ודעכה כלא היתה. שגיא הגיב מיד לטיפול, ההתקפים הלכו והתמעטו בתכיפותם ובעוצמתם. היום שגיא כבר כמעט בן 7, פעם בהמון זמן מקבל מנה הומאופטית ששומרת עליו בריא כל ימות השנה. טפו! טפו!במקביל לשגיא כל המשפחה שלי טופלה בהומיאופתיה: בעלי נגמל מהאדוויל ומכאבי הראש היומיומיים,עידו (12) לא

ראה רופא ילדים שנים,ואני נרפאתי מהאלרגיות וכבר לא מפחדת מחתולים ומהפריחה באביב… תודה!!!

הלי אימני- ריפוי של בעיית עור ,כאבי גב וסכיאטיקה


כששמעתי על נועה ,המטפלת ההומיאופתית,המצב של העור שלי היה מאד בעייתי.הייתי בקרב בלימה יומיומי שבו כל פעם היו צצים לי פצעים במקום אחר בידיים וכל מה שהרופאים עשו בשבילי,היה לתת לי משחה שמטפלת בפצע אבל בלי להתחשב במה שיהיה אחר כך.

אמרו לי "אין מה לעשות לגבי העור שלך". אבל אני לא הסכמתי,חיפשתי פתרונות ולמזלי מצאתי!! בעוד שהרופאים בד"כ נתנו לי 5 דקות ומיהרו לסיים,אצל נועה קיבלתי את מלוא ההזדמנות לספר לה על הבעיה.נוסף על כך נועה התעקשה לדעת על כל הדברים האחרים שהיו בעייתיים והמליצה לטפל בכולם.

היום אחרי בערך 6 חודשים,אני רואה שפור ניכר לא רק בעור שלי אלא בהרבה אי נוחיות אחרות שהיו לי,והכול בעזרת כמות קטנה של חומר מסוים- אבל עם כמות גדולה של אכפתיות וחוכמה נועה,תודה לך על הסבלנות, המקצוענות והאכפתיות תמשיכי להיות מדהימה

הלי אימני

סיפור ההצלחה, טיפול ב- סחרחורות

סיפורי הצלחה של הומאופתיה קלאסית - אני יאפא, אני בת 12.
באתי להיעזר בנועה ההומופאטית.
הקשיים שלי היו בעיקר בגלל שהייתי מתעלפת לפעמיים והיו לי גם סחרחורות.
כאשר באתי לנועה, אני הרגשתי בנח לספר לה פרטים עלי… כאשר נגמר הביקור שלי. נועה הציעה לי תרופה והזמינה לי אותה. ומאז החלטתי שאני צריכה להקפיד לקחת את התרופה וכאשר בפעם השניה באתי לבקר את נועה.. הייתה לי השתפרות ממש גדולה בציונים, בעניין של ההתעלפויות והסחרחורות, וגם במצב רח.

"נועה" אני מאוד מודה לך על מה שעשית, תודה רבה לך.. את מהממת!

2016-03-30_1949

טיפול ביבלות ויראליות( מולסקום) ובתולעים בהומיאופתיה

child