• כיצד תחזקו את מערכת החיסון ותמנעו מחלות?

  במצב אופטימלי מערכת החיסון שלנו פועלת באופן מושלם וממגרת כל איום ! הייחוד של הרפואה ההומיאופתית הוא בכך שהיא לא עובדת על כיבוי שרפות מקומיות, אלא מחזקת את מערכת החיסון, וגורמת לה לטפל ביעילות ובמהירות בכל מחלה אפשרית.

  אז המלצתי הראשונה לכם,אם בריאותכם אינה אופטימלית ואינכם מאוזנים- כלומר אתם נוטים לחלות הרבה, יש לכם אלרגיות, אתם עייפים,אתם תלויים בטיפול תרופתי, אתם סובלים מבעיות כרוניות כמו בעיות עור, קשיי נשימה, סכרת, לחץ דם ,מצבי רוח, קשיי שינה ועוד..
  טיפול הומיאופתי הוא הטיפול המדויק ביותר  עבורכם כדי לטפל לא רק בתסמין אלא במערכת החיסון כולה, לשקם את מערכת החיסון שלכם מן היסוד  וכך לרפא את התסמינים השונים שאתם סובלים מהם כעת, רק מכון שמערכת החיסון שלכם לא מתפקדת באופן מיטבי.
  הטיפול ההומאופתי מחזק  את הגוף ואתכם כמכלול! כאשר זה מאד פשוט :
  אדם בריא וחזק – לא נעשה חולה!

  הטיפולים ההומיאופתיים ממשיכים כרגיל דרך הסקייפ או הזום ובתי המרקחת ההומיאופתיים עובדים כרגיל ומספקים משלוחים עד הבית!


  עם זאת, מכיון שלצד היותי הומאופתית אני מומחית לתזונה בריאה, חשוב לי שתדעו שמערכת החיסון היא מפעל כמו כל מפעל! התוצר הסופי של המפעל הם נוגדנים חזקים שנלחמים בוירוסים , חיידקים ,פטריות ודואגים לבריאות מלאה של הגוף.
  תהליך ייצור הנוגדנים תלוי בחומרי גלם מעולים שמהם נבנים הנוגדנים – חלבונים , שומנים, ויטמינים ונוגדי חמצון .

  כמו כן, התהליך תלוי במנוחה מספקת של הגוף שמאפשרת לו להתפנות ליצירת נוגדנים – קרי, שינה טובה של 8 שעות למבוגר ויותר מכך לילדים (בהתאם לגיל)!

  כדי שמערכת החיסון שלנו תהיה בשיאה בימים אלו ובאופן כללי, אלו המלצותי:

  אכלו הרבה ירקות ופירות בחמישה צבעים!
  נסו להגיע ל8-6 כוסות של ירקות ופירות בצבעים שונים :
  סגול, אדום, ירוק, לבן ,כתום ולגוון מאד בין הסוגים.
  הויטמינים ונוגדי החמצון השונים בירקות הם חומר הגלם הנפלא ביותר של מערכת החיסון!!
  מומלץ תמיד לצרוך ירקות ופירות אורגניים. (אישית,אני ממליצה על האתר והמשלוחים של "ערן אורגני".)

  המומלצים ביותר,שמכילים את העושר הגבוה ביותר של ויטמינים ונוגדי חמצון הם: ברוקולי , כרוב סגול, פירות יער קפואים (נפלאים בשייק),בצל, שום, עגבניות, פלפל אדום, נבטים מכל הסוגים :חמניות,אלפאפא,קייל,צנונית.
  קייל, קיווי, אננס, פאפאיה, פירות הדר, כרוב ניצנים, פטרוזיליה, תפוחים ,גזר, תותים.

  הפחיתו אוכל מעובד, פחמימות וסוכרים , בשלו הרבה בבית והכינו שייק פירות גדול אחד ביום!
  זה זמן מעולה לאכול בריא ולבשל לעצמכם ולבני הבית! מחקרים מוכיחים כי סוכרים מעובדים מדכאים את מערכת החיסון למשך שעות לאחר עיכולם. הפחתת פחמימות והחלפתם בחלבונים בריאים (קטניות,בשר,ביצים אורגניות) וירקות בשלל צבעים תשפר את בריאותכם הכללית. שייק איכותי המורכב מפירות וירקות טריים הוא דרך נפלאה להתפנק ולקבל שלל ויטמינים!

   

  מומלץ לצרוך אבץ מדי יום – האבץ מחזק את מערכת החיסון ומונע שגשוג וירוסים וחיידקים!
  2 כפות ביום של גרעיני דלעת הם מקור נפלא לאבץ. ניתן גם לצרפם לשייק.

   

   

  מומלץ לצרוך ויטמין די
  כמות מספקת של ויטמין די היא חשובה ביותר לתפקוד תקין של מערכת החיסון. קשה להגיע לכמות מספקת בחודשי החורף ללא תיסוף. מחקרים הראו כי אנשים עם חסרים בויטמין די מועדים פי 11 לחלות בשפעת או להצטנן ושתיסוף ויטמין די יכול להפחית צינונים ושפעות ב42 אחוז. באופן ממוצע, מרבית האוכלוסייה יוטבו עם  2000-5000 יחב"ל ביום של ויטמין די.

   

  תוסף פטריות מרפא
  פטריות מרפא מכילות מולקולות הנקראות בטא-גלוקנים. אלו נחקרו ונמצאו כמגבירות פעילות של תאי מערכת החיסון שנלחמים בוירוסים. אני עובדת בקליניקה שנם רבות עם תערובת פטריות מרפא ( קורדיספס,שיטאקה ומיאטקה) ,שהוכחו מדעית כמחזקות מערכת החיסון ונוגדות וירוסים. מניסוני אין כמותן במניעה ובטיפול עזרהראשונה בצינונים, בשפעות ובמחלות אף אוזן גרון. כבר עשור מטופלי נהנים מהן לטיפול מהיר ואפקטיבי בכל צינון ווירוס.

  🤔כיצד עובדות פטריות המרפא ומדוע הן כה יעילות כנגד וירוסים וחיידקים?

  🍄🍄🍄פטריות משמשות מזה אלפי שנים כלי חשוב באיזון, שיקום ופיתוח היכולת החיסונית של בני אדם.
  פטריות המרפא קרובות אבולוציונית לממלכת החי יותר מלכל ממלכה אחרת:
  הן נושמות חמצן ופולטות פחמן דו-חמצני.
  אינן מקיימות תהליך פוטוסינתזה.
  הן חולקות את אותם פתוגנים (וירוסים וחיידקים) כמו של בני האדם, כדוגמת אי קולי, סלמונלה, סטרפטוקוקוס, סטפילוקוקוס, אנטרוקוקוס ועוד.

  🍄🍄מאחר ולפטריות מרפא אין מערכת חיסונית משל עצמן, הן מתגוננות מפני פולשים (וירוסים, חיידקים, פטריות שמר) באמצעות הפרשה של רכיבים שונים בעלי פעילות אנטיביוטית, ובעיקר פוליסכרידים.
  פטריות המרפא פיתחו אנטיביוטיקה חזקה עבור עצמן, אשר נמצאה יעילה גם עבור בני האדם: האנטיביוטיקות כדוגמת פניצילין (Penicillin), סטרפטומיצין (Streptomycin) וטטרציקלין (Tetracycline) כולן מופקות מפטריות מרפא.
  הפוליסכרידים שבפטריות המרפא הן מולקולות בעלות מבנה יחודי המסייעות לתאי מערכת החיסון לזהות מגוון רחב של מחוללי מחלות. כאשר הפוליסכרידים באים במגע פיזי עם התאים של מערכת החיסון במחזור הדם, הם מספקים להם רצפים הדומים למבנה של הוירוס או החיידק. כתוצאה מכך, מערכת החיסון יעילה יותר בהתמודדות עם הווירוס או החיידק שתקף, ונערכת לתגובה מהירה, אשר מקצרת באופן משמעותי את משך המחלה, ולעיתים מסייעות במניעת התפרצותה.

  🍄פטריות מרפא רבות נחקרו בהקשר החיסוני:

  • פטריות מרפא בעלות פעילות אנטי ויראלית, כדוגמת פטריית המרפא שיטאקה, ממנה מופקים המיצויים לנטינאן (Lentinan) ו-AHCC, אשר הוכחה כבעלת יכולת לזהות זני וירוסים של שפעת, הפטיטיס (נגיף שגורם לדלקת הכבד) ו-HIV (נגיף רטרו-וירוס, אשר בהיעדר טיפול, גורם לאחר מספר שנים למחלת האיידס, שהיא מחלת הכשל החיסוני).

  • פטריית המרפא טרמטס, ממנה מופקים המיצויים PSP ו-PSK, אשר נמצאה כבעלת יכולת לזהות זנים של וירוסים ממשפחת ההרפס, וירוסים של מחלת הנשיקה וגם וירוס הפפילומה האנושי HPV (אשר עלול לגרום להתפתחות סרטן צוואר הרחם).

  • קיימות גם פטריות מרפא בעלות פעילות אנטי בקטריאלית, כדוגמת פטריית המרפא קורדיספס, אשר נחקרה ונמצאה כבעלת יכולת לזהות זני חיידקים של סטרפטוקוקוס ושל סטפילוקוקוס, הגורמים לדלקות גרון, או כדוגמת פטריית המרפא היריסיום, אשר נחקרה ונמצאה כבעלת יכולת לזהות זני חיידקים כדוגמת סטפילוקוקוס, אנטרוקוקוס והליקובקטר פילורי.

  • שילוב של כמה סוגי פטריות מרפא יוצר סינרגיה ויעילות מוגברת והוא המומלץ ביותר.

  מאחר ובכל פטרייה מצויים פוליסכרידים הייחודיים רק לה. שילוב של מספר זנים של פטריות מאפשר למערכת החיסון לספק מטריה הגנתית רחבה שמשתלבת בטיפולים תרופתיים, כדוגמת אנטיביוטיקה ותרופות להתקררות ולצינון.

  הפטריות נחקרו ונמצאו כתורמות לשיפור תפקוד המערכת החיסונית, מתאימות לשימוש בקרב ילדים, נשים בהריון, נשים מיניקות וקשישים, ובד”כ אינן מתנגשות עם תרופות כרוניות.
  אני ממליצה לצרוך בימים אלו תוסף המורכב מכמה פטריות מרפא יחד: מיקו פרוטקט של חברת מיקוליביה.

   

  אומגה 3
  אומגה שלוש מפחיתה את הדלקתיות בגוף וחשובה במיוחד למניעת מחלות ואלרגיות ולשיפור כללי וחשוב של הבריאות הנפשית והפיזית. דלקתיות הינה מצב שבו הגוף ומערכת החיסון מגיבים באופן לא הולם ויוצרים דלקת מיותרת מה שגורם לגופנו להגיב באופן מודזם וקשה למחלות ויראליות. צריכת אומגה שלוש גורמת למערכת החיסון לעבוד בצורה אופטימלית ולכן כה חשובה במניעת מחלות ודלקות אקוטיות וכרוניות.
  ניתן להתייעץ איתי בשמחה לגבי מינונים. אני ממליצה לצרוך בארץ רק את "אומגה שלוש הגליל" מכיון שלה המינונים הטובים ביותר, חומרי הגלם שלה נקיים ממתכות והם הטובים ביותר והיא האומגה היחידה בארץ שנשמרת בקירור ולכן אינה מחומצנת ומזיקה.

   

  ויטמין סי ליפוזומולי

  ויטמין סי ליפוזומלי יחודי בכך שהוא נספג בצורה מוגברת. הוא מיוצר באמצעות טכנולוגיה מתקדמת שמטרתה להגביר את ספיגתו של הויטמין בגוף. הטכנולוגיה הליפוזומלית עושה שימוש בפוספוליפידים – רכיבים שומניים מהם מורכבת המעטפת של כל תאי הגוף.
  הפוספוליפידים עוטפים את מולקולת הויטמין,בתהליך זה נוצרים כדורים שומניים מיקרוסקופיים הנקראים 'ליפוזומים',המכילים בתוכם את הויטמין. הליפוזום מגן על הויטמין מפני חומציות הקיבה ומסייע לו להיספג במעי – משם הוא עובר למחזור הדם.
  מחקר קליני שנערך על ויטמין C ליפוזומלי מצביע על ספיגה הגבוהה עד פי 5 מסוגים שונים של ויטמין C.
  הליפוזום מגן על מערכת העיכול מפני גירוי ומסייע במניעת תופעות הלוואי האופייניות לנטילת מינונים גבוהים של ויטמין C
  ויטמין C ליפוזומלי אינו חומצי והוא מתאים לאנשים שסובלים מחומציות-יתר בקיבה.
  בטעם תפוז עדין. ללא חומרי טעם או ממתיקים מלאכותיים.
  מגיע בסירופ בטעם תפוז וקל לנטילה גם עבור ילדים ומבוגרים.ניתן למהול בכוס מים ולשתות.

  ויטמין C ליפוזומלי

   

  דאגו לשינה טובה
  כולנו יודעים כי שינה טובה מאפשרת למערכת החיסון  עבודה אופטימלית. הגוף זקוק למנוחה הזו בכדי להתפנות לייצור נוגדנים וכדי להתארגן לטיפול במחלות.לכו לישון מוקדם והתכוונו ל8 שעות שינה ללילה למבוגר.

  היו פרודקטיביים!

  כשאנחנו פעילים ועושים דברים טובים- אנחנו שמחים וחזקים!!
  ככל שאנחנו פעילים יותר ונעים יותר לעבר המטרות שלנו בחיים כך אנו מאושרים יותר.
  עכשיו הוא הזמן המושלם!! לימדו כלים שיעזרו לכם בחיים, עשו ספורט, כתבו מאמרים שיעזרו לאחרים, צאו להליכה בשדה ליד הבית וקיטפו פרחים יפים לבית, עזרו לאנשים סביבכם, בשלו אוכל בריא, הכינו שייקים בריאים למשפחה ,הכינו חמוצים או כרוב כבוש,נצלו את הזמן לגמילה מחיתולים, עשו סדר וניקיון בבית ובניירת ועוד..

  ובבקשה מכם אל תבזבזו טיפת אנרגיה בצפייה בחדשות..אלא אם כן אתם אוהבים להשתגע.. 🙂
  ובטח אל תעסקו בהעברת בשורות רעות והדאגת הסביבה, חדשות ועיתונים הן הוירוס הקטלני ביותר לאדם :),
  צרו חדשות טובות על די עזרהלאחרים והעבירו חדשות טובות ומשמחות לחבריכם ועודדו אותם!

  התקשורת היא וירוס קטלני שנועד למכור פרסומות במיליונים על חשבון השפיות שלכם. התקשורת מגזימה, מקצינה, מסחררת ומבהילה אותנו ואת ילדנו במידה הרבה ביותר, היא תעשה הכל ועם שימוש במניפולציות הנוראיות ביותר,העיקר שנידבק מבוהלים למסך מדי שעה ונצרוך את הפירסום שהיא מוכרת. אל תהיו 'פתיים' של התקשורת.

  כבו את המסך, צאו החוצה,עזרו למכרים שלכם, בכל מקום זקוקים כעת למתנדבים,דברו עם חברים ומשפחה ופשוט היו בעשייה מתמדת!
  זה זמן מעולה לעשות המון דברים שרציתם מזמן לעשות ולהגשים את המטרות שלכם, כי שם טמון אושר אמיתי!

  ואחרון חביב, אין כמו טיפול הומיאופתי !

  אם אתם מרגישים שהגוף שלכם לא מתפקד כראוי מכל בחינה שהיא: קשיי שינה ,מצבי רוח, בעיות עיכול, מחלות חוזרות ,בעיות הורמונאליות, קשיי קשב וריכוז ,אלרגיות,כאבים ועוד- השיבו אותו לאיזון בעזרת טיפול הומיאופתי.

  ההומיאופתיה הינה שיטת טיפול שפותחה בגרמניה ע"י ד"ר סמואל הנמן. בהומיאופתיה אנו מטפלים באופן ישיר במערכת בחיסון וגורמים לה להתחזק בעזרת תרופות העשויות מצמחים וממינרלים. הטיפול ההומיאופתי מחזק את מערכת החיסון כמכלול וגורם לאדם להיות בריא יותר מכל הבחינות!
  הטיפולים ההומיאופתיים ממשיכים כרגיל דרך הסקייפ או הזום ובתי המרקחת ההומיאופתיים עובדים כרגיל ומספקים משלוחים עד הבית.

  והנה חדשות טובות לחמם את ליבכם..

  סיפורה של טליה שהבריאה מדלקות גרון חוזרות בזכות הטיפול ההומיאופתי:

  "הגעתי לנועה עם סטרפטוקוק פעיל בגרון שגרם לי לדלקות גרון חוזרות ונשנות שבכל פעם שיתקו אותי לימים שלמים.
  כל פעם טופלתי באנטיביוטיקה,הדלקת הייתה עוברת וחוזרת לאחר כמה חודשים. הרופאים כבר "איימו" עלי שאצטרך לקחת אנטיביוטיקה ארוכת טווח ושאם לא אקח ייתכן שאגיע למצב של צורך בהסרת השקדים. גם בין לבין הדלקות הייתה לי תחושה קבועה של אי נוחות בגרון שלא הניחה לי.
  לאחר שהתחלתי להיות מטופלת ברמדי שנועה התאימה לי לא הייתי חולה תקופה ארוכה, כשכבר כן חליתי, זו הייתה הפעם הראשונה שלא לקחתי תרופה,לא אנטיביוטיקה ולא כדורים אחרים, בעידודה של נועה והמחלה חלפה תוך יומיים! והייתה קלה לאין שיעור מאלו שהיו לפניה.

  מאז חלפו כמעט שנתיים ואני יכולה לזכור אולי עוד פעם אחת שהייתי חולה בה.
  אני מרגישה שנועה חיזקה אותי בשני מובנים- פיזית כמובן אבל גם נפשית במובן זה שהיא גרמה לי להאמין בכוחו של הגוף שלי לרפא את עצמו ולא לחשוש מכל מחוש או תחושה לא טובה.
  ממי שהייתה לוקחת כדור על כל שטות הפכתי לאדם שכמעט ולא לוקח שום תרופה (:.
  בדרכה הקשובה ומלאת העוצמה הפנימית נועה החזירה לי את הביטחון בגוף שלי – ובעצמי. תודה נועה!

  טליה

  לקביעת תור לטיפול הומיאופתי התקשרו כעת >
  054-8025520 

  הזמינו כעת מהקליניקה ויטמינים לחיזוק מערכת החיסון:
  ויטמין סי לימפוזומלי של אקוסאפ + מיקרופרוטקט של חברת מיקוליביה + ויטמין די+אומגה שלוש הגליל
   במשלוח  עד הבית !

  054-8025520 התקשרו כעת להזמנת משלוח ויטמינים עד הבית