• טיפול טבעי בתפרחת תינוקות

  האם ילדכם סובלים מבעיות עור אשר חוזרות על עצמן בהתמדה? האם הם נאלצו לקחת תרופות/משחות רפואיות וכדומה אשר לרוב לא השיגו תוצאות משכנעות לאורך זמן? חשוב שתדעו כי ניתן לרפא את עורם באופן טבעי !

  כאשר מופיעה על העור של ילדנו בעיה עורית כרונית או אקוטית עלינו לזכור שהעור שלו הינו חלק מהמכלול השלם של גופו ונפשו. הופעתה של בעיה עורית מסמנת לנו כי משהו בגופו של ילדנו יצא מאיזון ויש לעזור לו לשוב לאיזון המלא.

  למה הדבר משול? לרכב שמשהו במנוע שלו התקלקל ונורת האזהרה שלו נדלקת. באותו אופן,הגוף ירצה לסמן לנו על יציאה מאיזון ע"י הוצאת סימפטומים על פני העור.

  מדוע דווקא בעור? העור הינו השכבה השטחית ביותר של גופנו .כאשר משהו יוצא מאיזון,הגוף יתחיל מלהתריע על כך בהוצאת סימן על העור.מכיוון שהעור הוא האיבר הכי פחות חיוני עבורו – מבחינת הגוף,הכי בריא להיות 'חולה' בעור. העור בעצם מהווה מאין ונטיל ל 'סיר הלחץ' הפנימי שמתחולל בגוף .

  ולכן בדרך כלל בילדים הסימפטום הראשון שיופיע הוא רגישות בעור,פריחת חיתולים,פריחות בקפלים,קשקשים בראש וכדומה. כשיש החלשות פנימית-העור יהיה הראשון לבטא זאת.

  במקרה של פריחות חיתולים הגורם יכול להיות פנימי או חיצוני:

  רגישות לחיתולים- ישנם ילדים שמגע עם הכימיקלים והמלבינים המצויים בחיתולים רגילים ובמגבונים רגילים יגרמו להם לתופעות עוריות .לעיתים די להחליף את החיתולים והמגבונים במוצרים העשויים מחומרים טבעיים,ללא חומרים מלבינים-והפריחה מסתדרת! חיתולים אילו עולים מחיר דומה לחיתולים רגילים ושומרים על בריאות התינוק ועל הסביבה.אילו הם חיתולים מתכלים לחלוטין! גם לאילו שלא סובלים מבעיות עוריות מומלץ מאד להשתמש בהם.  תוכלו להשיגם בארץ דרך חברת naty. מאות הורים בישראל משתמשים בהם,וכאימא וכהומאופתית- אני ממליצה עליהם בחום!

  היגיינה- כמו כן, לעיתים זהו רק עניין של היגיינה. מגבונים אינם מנקים את התינוק בצורה מספקת ומומלץ מאד לשטוף את הטוסיק של התינוק במים לאחר כל החתלה.

  במידה וניסיתם את הפתרונות הללו והפריחה איננה חולפת, טיפול הומיאופתי הוא הפתרון הנכון ביותר.

  מדוע לא לשים פשוט משחה? ההרגל שלנו אומר פשוט לטפל סימפטומטית בעור. למרוח לילדנו משחה ולהיפטר מהבעיה. כאשר אנו עושים זאת אנחנו בעצם מדכאים את הסימפטום חזרה פנימה אך לא מטפלים בשורש הבעיה שגרמה לו לצאת החוצה מלכתחילה . אנחנו בעצם מנתקים את נורה האזהרה שנדלקה ברכב-מבלי לגשת ולטפל במנוע.

  מכיוון שה 'מנוע' עדיין לא מאוזן הנורה תמשיך להבהב. ועל כן ,מה שבד"כ קורה הוא, שהבעיה העורית תעלם זמנית אך תשוב שוב ושוב להופיע .אפשרות נוספת היא  שנצליח להעלימה ע"י שימוש נרחב בתרופות.אך אז הגוף יצטרך למצוא 'ביטוי' במקום אחר והוא ילך למערכת עמוקה יותר וחיונית יותר כמו למשל האוזניים,הקיבה ,דרכי הנשימה. ועל כן אנו רואים כי פעמים רבות לאחר דיכוי של בעיות עור ע"י תרופות או משחות (קונבנציונליות או טבעיות-מהבחינה הזו אין הבדל) העור לכאורה נראה יפה ונקי אך מתחילות פתאום מחלות חדשות במערכות עמוקות יותר. רוב הילדים עוברים רצף שכזה:בעיית עור קלה-מדוכאת עי משחות -חוזרת פנימה- ואז לאחר כמה זמן באה לידי ביטוי שוב אך הפעם במערכת עמוקה יותר כבעיית נשימה/עיכול/ אוזניים וכדומה

  בנקודה זו חשוב לעזור לגוף לחזור לאיזון המיטבי שלו.ובכך הומיאופתיה קלאסית מצוינת. לשם כך,אני כהומיאופתית נפגשת עם הילד והוריו ומתאימה לו תרופה הומיאופתית 'כוללת' לכל תמונת בריאותו הנוכחית למשל: היציאה שלו מאיזון מתבטאת בקשיי שינה,פריחות בקפלים,תפרחת חיתולים,שלשולים ורגישות לפירות. בהומיאופתיה תותאם לו תרופה ייחודית למצב זה שמטרתה לחזקו מהפנים לחוץ. כאשר הילד מתחזק – בריאותו משתפרת משמעותית ,הסימפטומים החיצוניים נרפאים בהדרגה ובעיות העור נרפאות.

  !אני מזמינה אתכם לבוא ולטפל בבעיות העור של ילדכם ולהסירן מהמקור בצורה יעילה וטבעית