• טיפול טבעי בעקיצות

  עם האביב ותחילתו של הקיץ מתחילה גם עונתן של הדבורים, היתושים ושאר מעופפים! ובעוד הם חוגגים  אנו וילדנו עלולים לסבול מהעקיצות.עקיצות יכולות לגרום לתגובה אלרגית כגון אודם,נפיחות,בצקת,עקצוצים וכדומה.בעיקר בילדים,שמערכת  החיסון שלהם טרם הבשילה התגובה עלולה להיות חריפה. חשוב שתדעו שבמידה וישנה תגובה אלרגית לעקיצה כלשהי ניתן לטפל בהומיאופתיה באופן אקוטי ומהיר . ישנן כמה תרופות הומיאופתיות שעלולות להתאים בהתאם לתגובה האלרגית הייחודית של כל ילד..והנה הן לפניכן!

  רצוי להחזיק בבית את התרופה ההומיאופתית  apis –היא מתאימה למצב של עקיצה אשר מוביל לבצקת,צבע אדום נוצץ ונפיחות רבה. הכאב פתאומי ומתלקח במהירות,עם כאב דוקר כמו מחטים,הילד פעמים רבות סובל וצורח.האזור חם למגע ומוחמר מחום. האדם מוקל מתנועה ומקור.

  התרופה ledum -מתאימה למצבי עקיצה בהם האזור קר למגע. מעקצץ או רדום.הצבע מסביב כחול.הכאב מוחמר בלילה,בתנועה ובחום ומוקל ע"י קומפרסים קרים.

  התרופה vespa- מתאימה כאשר האזור חם,אדום ונפוח והאדם רוצה לשטוף את פניו במים קרים.

  במקרה של תגובה אלרגית לעקיצה, חיסון וכדומה אתם מוזמנים לפנות אליי לייעוץ לגבי המינון והתרופה המתאימה ביותר.

  במידה ואתם סובלים באופן כרוני מרגישות לעקיצות –ניתן לטפל בכך ולהשיב את הגוף לאיזון ולתגובה 'הגיונית' בעזרת הטיפול ההומיאופתי

  חשוב לציין, כי תרופה הומיאופתית על אף היותה טבעית הינה תרופה לכל דבר. על כן, התאמת התרופה ההומיאופתית חשוב שתעשה על ידי הומיאופת מוסמך .אין להתאים תרופה באופן אישי או ע"י רוקח שאינם הומיאופתים מוסמכים חברי האגודה להומיאופתיה קלאסית. יש לערוך אבחון הומיאופתי ראשוני בו יאספו  שלל הרגישויות של האדם-על מנת להתאים לו באופן מדויק את התרופה ההומיאופתית הנכונה ביותר עבורו

  סיפורי הצלחה טיפול בתגובה אלרגית חריפה לעקיצות

  מקרה ההצלחה של הלל היקר,שנעקץ ופיתח תגובה אלרגית חריפה
  בני הקטן והחמוד בן הארבע נעקץ בים המלח ממשהו בידו וברגלו. הוא החל לפתח בהדרגה אלרגיה עורית,אשר הלכה והפכה בהדרגה להיות בצקת ..לא היה ברור אם נעקץ מיתוש או עכביש ובבוקר המח שהמצב החמיר עם כאב ולחץ מקומי נסענו לבית החולים. שם סירבנו לאנטיהיסטמינים והוא קיבל מההומיאופתית נועה אדם רמדי(=תרופה הומיאופתית) בשם אפיס  ולאחר שתי מנות בלבד ידו ורגלו חזרו לצורה הטבעית שלהן.הנפיחות ירדה והכאב חלף! מרגש.

  בהזדמנות זאת אני מודה  לנועה על הטיפול!בריאות ושמחה,רחלי קשת.

  סיפור ההצלחה של תמרי-אלרגיה לעקיצות.
  בבוקר בהיר אחד, לפני למעלה משנה, התעוררה ביתי תמר {בת שלוש היום} עם נפיחות מתחת לעין,

  הנפיחות נראתה כמו בצקת, כמו משהו שעלול להמשיך להתפתח לנפיחות עד העין, כמו משהו שכדאי מהר לטפל בו.התקשרתי לנועה בעודי ממתינה בתור לרופא המשפחה, מוקדם בבוקר, לספר לה על הנפיחות של תמר.נועה שאלה שאלות וכבר המליצה מה לעשות.לייתר ביטחון, אמרתי שאכנס גם לרופא ונשמע מה המלצתו.נועה הסכימה איתי ואמרה שתמתין לשמוע מה האבחנה שלו.

  יצאתי מבוהלת!!! שמות של מיני תרופות במינונים גבוהים ובאופן מיידי היו רשומים על הדף שהעביר לי הרופא ובעיקר הידהד לי בראש משפט שאמר: "המצב חמור".

  מייד התקשרתי לנועה, צרפתי לה תמונה של הנפיחות דרך הנייד ותיארתי לה כל מה שהמליץ והלחיץ הרופא."בסדר"

  אמרה נועה. גשי לבית מרקחת ואני כבר אומר להם בטלפון מה לתת לך.

  "ומה עם כל הרשימה שנתן הרופא? ואם זה יתפשט לעין? ואם זה חמור ומצריך טיפול מיידי כמו שאמר???" שאלתי.

  הכול בסדר" אמרה נועה "גשי".כעבור שעה קיבלה תמר כמה "סוכריות של נועה" {כמו שתמר קוראת לרמדי} ותוך דקות יכולתי לראות שיפור. תוך שעות נעלמה הנפיחות כלא הייתה.

  לא רק שניצלנו מתרופות כימיות ב"מינונים רעים" גם ראינו שיפור מהיר מאוד.

  תודה לנועה ולנפלאות ההומיאופתיה! בברכה,עינת הלבני

  במקרה של עקיצות,ניתן לראות שוב כיצד טיפול הומאופתי צמוד מהווה חלופה טבעית לטיפול בילדנו.כאשר אני מלווה את מטופלי אני משתדלת לתת מענה באופן טבעי ויסודי לכל בעיה בריאותית שהם סובלים ממנה. לפרטים נוספים  לגבי ליווי הומאופתי לילדכם- צרו קשר